Türkiye'de izni olmayan çoğu program amacıyla ya da birtakım ülkelerin kendilerine ait e-ticaret sitelerini Türkiye'den kullanmak amacıyla yabancı ülkelerin alan koduna sahip telefon numaralarını gereksinim duyulmaktadır.

Yabancı ülkelere ait alan kodlu telefon numaraları satın alabilmek amacıyla illa o ülkenin rastgele bir operatörden hat satın alma işlemi yapmak mecburiyetinde değilsiniz.

Bu prosedür oturduğunuz yerden bir bilgisayar ve internet sayesinde da kolaylıkla halledebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sanal numara satın alabileceğiniz itimat edilir bir site bulmaktır. 


smsgetir.net üzerinden dilediğiniz ülkenin alan kodunu ait cep telefonu numaraları satın alarak, gerçekleştirmek dilediğiniz işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmektesiniz.

Yabancı alan kodlu telefon numaralarına yükselen taleple eş güdümlü sanal numaralarla alakalı çoğu soru da gündeme gelmektedir. 

Bu sebeple biz de siz kıymetli okuyucularımız amacıyla yabancı ülkelerin alan koduna sahip cep telefon numaralarını nereden ve nasıl satın alacağınızı yazımıza derledik.


Yabancı Numara ile Sms Onay Nasıl Yapılır?

Cep telefonu bilgisayar ve tablet gibi çoğu cihazdan kullanılabilen uygulamaların son günlerde yükselmesi sebebiyle çoğu kullanıcı üyelik hesaplarının korunması ya da sahte hesaplar açabilmek adına istenilen SMS doğrulamasını yapmak amacıyla sanal numaralar araştırmaktadır.

Bunun beraberinde sadece belirli ülkelerde sarfedilen e-ticaret sitelerine üye olmak amacıyla de yabancı ülkelerin alan koduna sahip telefon numaralarına gereksinim artmıştır.

Bu sebeple çoğu kişi sanal numara satın alabileceği itimat edilir ve ideal fiyatlı siteler incelemeye başlamışlardır. 


Türkiye'nin En Kaliteli SMS Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>>

TIKLA KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP