WhatsApp SMS Onay Nasıl Alınır?


WhatsApp görüntülü, sesli ve yazılı olarak etkileşim gerçekleştiren bir programdır. BETA alt yapılı olan program bütün dünyada kullanılmakta olup, en çok tercih edilen ve aygıtlara indirilen bir programdır.

WhatsApp sms onay prosedürü ilk olarak WhatsApp programsına giriş yapar iken gelen bir kod onayıdır. Doğrulama kodu olarak geride bıraktığımız 6 haneli kod bireyin programya giriş gerçekleştirmek yani hesap açmak amacıyla kullandığı telefon numarasına gelir.


Mobil onay kodu da denilebilen emniyet kodu her şahsa özel gönderilir ve hesap açmaya yarar. Bazı hallerde şahıslar, ek profil kullanmak ister ya da telefon numarasını programda kullanmak istemez. Bu ve benzer hallerde ise sanal numara alma prosedürü yapılabilir.

Tamamen güvenilir olan sanal numara alma, kendi cep telefonunu kullanmak istemeyen şahıslar amacıyla detaylı platformlarda en ideal yöntemdir. Sanal numaralar, bireyin özel profilini açmasına yardımcı olur ilaveten ileriki olan sms onay kodu sanal numaraya iletilir.

6 Haneli kod tek sefer kullanmak mümkün ve tekrar giriş yapılmak istenildiğinde ya da aygıt değişikliğinde tekrar gönderilir. Fake numara alma smsgetir.net vasıtasıyla basitçe alınabilir ve son derece güvenilirdir. Herhangi olumsuz bir halde süratlice etkileşime geçilebilir bir sistemi olmakla birlikte, binlerce müşteriye de güvenle hizmet vermektedir.

 

Doğrulama Kodu


Doğrulama kodları, WhatsApp ve çoğu sosyal medya programı amacıyla kullanılır. Emniyet hedefli sarfedilen bu kodlar sms ve e-posta yolu ile iletilir fakat WhatsApp programı etkileşim esaslı olmasından telefon numarasına sms  onay kodu gönderilir.

Sosyal medya uygulamaları, telefon numarası ve doğrulamalara gereksinim duyar. Ek hesap kullanmak isteyenler ya da telefon numarasını paylaşmak ve sosyal ortamda kullanmak istemeyenler ise Fake numara temin edebilir.

Fake numara kullanmak isteyenler itimat edilirlik konusu ile ilgili tedirgin olabilir fakat smsgetir.net sektörde itimat edilir hizmet vermesi ile adını duyurmuş ve binlerce kullanıcının tercihi olmuştur.

Sanal numara WhatsApp, Telegram, Instagram, Facebook gibi çoğu sosyal medya programında kullanılabilir. Onay kodları sanal numaralara iletilir ve kullanıcı özel numarasını kullanmadan hesaba giriş yapabilir. Onay kodunun sosyal medya uygulamalarında ve etkileşim ağlarında hedefi güvenliktir giriş yapan şahıs bilgilerini kaydederek hesap doğrulaması sağlar.

Telefon onay hesaplara süratlice girişi sağlar ve onay kodu 180 saniye gibi kısa bir vakit amacıylade sms ile iletilir. Kişiler kendi telefon numarasını vermeden sanal numara edinerek telefon onay kodunu alabilir ve hesaplarına girebilir. Güvenilirlik sağlanmış olup kısa vakitde sanal numara temin edilebilir.