Twitter Sms Onay

Twitter sms onay son senelerde yaşanan siber saldırılar ve şahsi hesapların çalınması gibi haller sebebi ile son derece önemlidir. Çünkü internet üzerinden sosyal mecralarda yapılan eylemler de belirli kurallara tabidir.

Kurallara uyulmaması durumunda cezai yaptırımlar uygulamamaktadır. Twitter insanların görüş ve düşüncelerini belirttikleri bir platform olması sebebi ile son derece şahsi ve özel bir alandır.

Ancak birtakım kötü niyetli insanlar doğrultusundan bu hesaplar çalınarak suç teşkil edici içerik ve yazılar paylaşabilmektedir. Bu sebepten kaynaklı da gerçek hesap sahipleri suçsuz yere cezalara maruz kalmaktadır.

Bu gibi hallerın önüne geçilmesi amacıyla Twitter kullanıcılarının doğruluğunu ve güvenliğini sağlamak suretiyle sms onay sistemini tasarlamıştır.


Twitter Sms Onay İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Twitter sms onay Twitter hesabının güvenilir kullanılmasını sağlamak suretiyle geliştirilmiş bir uygulamadır. Twitter hesabı açılması amacıyla ilk önce Twitter uygulamasının cihaza indirilmesi gerekmektedir. 

Daha sonra Twitter uygulamasına giriş yapılır yapılmaz karşınıza çıkacak olan alana telefon numaranızı girmeniz istenmektedir. 

Bu alana cep telefonunuzu yazmanız durumunda telefonunuza bir sms vasıtasıyla tek kullanımlık bir kod gelmektedir. 

Bu kod vasıtası ile Twitter hesaplarınız aktif duruma gelmektedir. Kodun girilmemesi durumunda hesabın tüketimi ve erişimi olası değildir. 

Girilen kod o hesabın tamamiyle size ait şahsi bir hesap olmasını sağlamaktadır.

smsgetir.com bu kodu alabilmek amacıyla kendi numarasını kullanmak istemeyen kullananlara sanal numara hizmeti sunmaktadır. 

Sitemize yalnızca ad, soyad, mail gibi bilgilerle üye olarak sanal numara satın alabilir bunu Twitter başta olmak üzere değişik uygulamalarda kullanabilirsiniz. 

Kendi numarasını vermek istemeyenler doğrultusundan sıkça tercih edilen bu sistem sizlerin güvenilirğini sağlamaktadır.

Twitter Sms Onay İşleminin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Twitter sms onay prosedürü son derece mühim bir prosedürdir. 

Çünkü bu sayede hesaplarınız güvenilir bir şekilde açılmakta ve kullanılmaktadır. 

Sizin izniniz almadan kimse hesaplarınıza erişim yapamamakta ve sizden habersiz paylaşımlarda bulunamamaktadır. 

Sms onayı vasıtası ile hesaplarınız ve cihazınız birbirine senkronize olmuş şekilde çalışmaya başlamaktadır. 

Hesabınızda yaşanan hareketlilikler ile alakalı derli toplu olarak sizi bilgilendirmektedir. Sizden habersiz oluşturulan müdahalelerde kendinizi savunabilme, şikâyet edebilme ve de önleyebilme gibi haklara sahip olmanız sağlanmaktadır. 

Bu sayede Twitter da onaylı bir takipçi olmanın tanıttığı avantajlardan basit şekilde faydalanabilme ihtimaline sahip olursunuz. 

Kişisel emniyet yönünden bu prosedür basit ve süratli şekilde gerçekleştirilmektedir.