Bu makalede, SMS doğruluğunu sağlama hizmetinin, telefon numarası doğruluğunu sağlaması olmadan Google hesabı açmanıza ve sınırsız sayıda hesap oluşturmanıza nasıl yardımcı olacağını öğreneceksiniz. Google'a kaydolduktan sonra, doğruluğunu sağlama kodu sahibi olan bir SMS'in ulaşacağı bir telefon numarası girmeniz gerekir.

Şirketin kurallarına göre, kullanıcı her bir ayrı hesaba farklı bir telefon numarası bağlamakla yükümlüdür. Bir Google profili detaylı hizmetlere erişim sağlar: Gmail, Google Play, Google Haritalar vb. Kişisel telefon numarasını kullanma alternatifi her kullanıcı amacıyla ideal değildir. Bazılarının birkaç profil oluşturması gerekir, bazıları ise gizliliği riske atmak istemez.

Her iki mesele da tek bir yöntemle çözülür: Google amacıyla sanal numaralar kiralama. Eğer siz de telefon numarası olmadan gmail hesap açma ile ilgili bilgi alabilmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Telefon Numarası Olmadan Gmail Hesap Açma

Sms onay hizmeti olarak sizlere şahsi numarayı kullanmadan en tanınmış internet sitelerinde ve uygulamalarda hesap kaydetmeye izin veren bir hizmet sunuyoruz. Sistemimiz çok kolay çalışır: kullanıcı geçici numaralar kiralar, ya da tek kullanımlık numara satın alır bu aldığı numarayı gmail hesabı açarken istediğiniz ülkenin numarasını alıp telefon numarası kısmına yazar ve sitemizin "numaralarım" sayfasında ve doğruluğunu sağlama kodu sahibi olan bir SMS alır. Bu tür numaralar, gerçek fiziksel SIM kartlardan daha ucuzdur. 

Örneğin, Google amacıyla bir Rusya, Almanya ya da İngiltere numarasının maliyeti sadece 4-5 TL olacak. Sanal numaralar rastgele bir miktarda alınabilir. Örneğin, iki adet Gmail hesabı meydana getirmek istiyorsunuz: şahsi ve iş amacıyla. Sonrasında iki Google hesabı ve buna göre iki adet tek kullanımlık numara gerekecektir.

Bir numara satın alabilmek da dahil olmak üzere bütün işlem birkaç dakika sürecektir. Aşağıdaki telefon numarası olmadan gmail hesabı açmanızı sağlayacak olan tavsiye edilen talimatları uygulayarak yeni bir gmail hesabına fake sms onay ile sahip olabilirsiniz.

Birden Çok Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Sanal numara satın alabilmek amacıyla ve açacağınız gmail hesabı amacıyla bir numaraya gereksiniminiz var ve o numaraya onay kodu göndermek istiyorsanız alttaki talimatları tamamlayın.

1. Buradan kolayca üye olarak ve daha sonra buradan giriş yapın. (Üye olduktan sistem otomatik olarak sizi panele yönlendirecektir.)

2. "Bakiye Yükle"  sayfasından yüklemek istediğiniz tutarı ve telefon numaranızı (Ödeme işlemlerinde herhangi bir sorun olurşursa diye size ulaşabilmemiz için numaranız gerekmektedir.) girerek "KART İLE ÖDE" seçeneğine tıklayınız. Sonrasında kart bilgilerinizi girerek yükleme yapınız.

3. Panel üzerinden sayfayı aşağı kaydırarak  Gmail servisini seçtikten sonra istediğiniz ülkeyi (Rusya, İngiltere, Filipinler, Moğolistan, Kamboçya vb.) seçtikten sonra "Numara Al" butonuna basınız. (Sistem sizi otomatik onay kodunun geleceği sayfaya yönlendirecektir.)

Bir kaç dakika içinde onay kodunuz "Numaralarım" sayfasında belirecektir. 

İşte bu kadar! Kayıt tamamlandı ve hesap başarı ile oluşturuldu. Sanal numaralar kiralamak amacıyla sms onay hizmeti'ni kullanarak, şahsi numaranızı kullanmadan fazlası internet sitesine ve uygulamaya problemsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz.