Web tabanlı uygulamalar ile sosyal medya ağlarının kullanımı artarak devam etmekte ve bu artışa paralel bazı ihtiyaçlar doğmaktadır. Bilhassa üye olma aşmasında ve sair süreçlerde bireylerden talep edilen telefon numarası veya SMS onay gibi teklifler, bireyler tarafından çekince ile karşılanmakta ve doğal olarak insanlar numaralarını paylaşma konusunda istekli davranmamaktadır. İnternet zeminli uygulamaların güvenlik açığından kaynaklanan bu çekimserlik bireyleri farklı ancak daha güvenli alternatiflere yönlendirmektedir. Söz konusu ikame metotlardan en pratik ve yaygın olanı tek kullanımlık telefon numarası olmaktadır. Tek kullanımlık telefon numarası satın almak için yorucu ve uzun ek işler yapmaya gerek yoktur. Pek çok sağlayıcı bu hizmetin, kullanıcılar tarafından rahatlıkla elde edilebilmesi için pratik bir süreç sunar.

Tek Kullanımlık Cep Telefonu Numarası

Tek kullanımlık cep telefonu numarası için hizmet sağlayıcı olarak tercih ettiğiniz servisin güvenilir, vizyoner, ilkeli ve çözüm odaklı kimliğe sahip olması, hizmet aldığınız sürece herhangi bir sorunla muhatap olmamanız için elzemdir. Tek kullanımlık telefon numarası aldığınız zaman bu numara size fiziksel bir şekilde iletilmez. Yani bir kart ya da kağıt almazsınız. Bunun yerine çok daha pratik bir yöntem kullanılır. Tek kullanımlık telefon numarası talep edilir ve ardından sistem tarafınca bir numara oluşturulur. Kullanmış olduğunuz servisten iletilecek SMS içerisindeki onay kodu size aktarılır ve ardından sanal numara ile ilişiğiniz tamamlanır. Görüldüğü üzere oldukça sade ve hızlı bir sürece sahiptir.

Tek Kullanımlık Numara

Sanal numara hizmetini size sağlayacak servise kayıt olduktan sonra isterseniz WhatsApp isterseniz web tabanlı uygulamalar için size iletilecek SMS onay kodunu şahsi numaranızı paylaşmaksızın alabilirsiniz. Bunun için tek kullanımlık numara hizmetinden faydalanmanız gerekir. Söz gelimi WhatsApp kullanımı için uygulamayı indirdiniz ancak kullanabilmek için WhatsApp sizden onay kodu iletebilmek için telefon numarası talep eder ve bu numarayı da haklı gerekçeleriniz ile vermekten kaçınırsınız. Tek kullanımlık sanal numara satın alarak kendinizi WhatsApp’a onaylı bir kullanıcı olarak gösterebilir ve gönderilen SMS içerisindeki onay kodunu ilgili bölüme girerek onaylı bir biçimde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Telefon Numarası Türkiye konusunda uzman olan sitemiz ile tüm servislerimize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sanal numara konusunda bir çok web sitesi hizmet vermekte olup bu hizmetin kaliteli olması ve daha sonrasında sizi mağdur etmemesi en önemli etkendir. Bizde smsgetir olarak tek kullanımlık telefon numarası hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. En başta hedef kitlemiz Türkiye olmakla beraber Yabancı müşterilerimize de hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

Tek seferlik numara veya diğer adıyla tek kullanımlık numara günümüz de ihtiyaç haline gelmiş olup whatsapp , telegram gibi uygulamalarda kullanımı sıradanlaşmıştır.

Tek Kullanımlık Sms

Tek kullanımlık sms , günümüz de artık herkesin duymaya alıştığı bir terimdir. Bunun için insanlar kısa süreliğine numara kiralar ve tek kullanımlık sms ile işlerini hallederler. Bu tek kullanımlık sms durumu her platform için geçerlidir. Cihaz değiştirmedikçe bu yöntem işe yaramaktadır. Örneğin whatsapp'a giriş yaptığımızda o cihazdan çıkış yapmadıkça o numarayı kullanabilmemize olanak sağlamaktadır. smsgetir.com olarak da bu konuda en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz :) hemen üye olup bakiye yükleyebilirsiniz.

Bu sayede tek kullanımlık numara alıp yapmak istediklerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Üye Ol!