Günden güne adedi artan sosyal medya programlarının sizlerden istediği telefon numarası doğrulaması işlemlerine sms onay adı verilmektedir.

Sms onay işlemleri sitelere kaydolurken gerekmektedir. Fake telefon numarası alarak sms doğrulaması gerçekleştirmek istiyorsanız da getirsms.com’ dan hizmet alabilirsiniz.

Pek çok program amacıyla hizmet yayınlayan firmamız Telegram, Facebook, Gmail, Discord gibi programlara kayıt olmanız amacıyla servisler sunmaktadır.

İletişimin basit ve süratli şekilde gerçekleşmesini gerçekleştiren haberleşme sistemlerine süratli şekilde, basit kullanım imkanıyla, ucuz şekilde kayıt olabilirsiniz. Sms Onay Sitesi  gerçekleşirken kişiler kendi telefon numaralarını girerek bilgilerini doğrulayabilir.


Numara Sms Onayının Avantajları Nelerdir?


İnternet üstünden oluşturulan prosedürlerin doğru ve itimat edilir şekilde gerçekleşmesi amacıyla sms koduyla bireylerin onay vermesi gerekmektedir. Gizliliğin korunması amacıyla de numara onayının verilmesi gereklidir.

Doğrulama yapılması suretiyle prosedür oluşturulan telefon numaraları üstünde arama ve mesaj almak son derece önemlidir. Sms Doğrulama mesajla sertifikasyon süreci insanların sosyal ağ gibi programları da güvenilir şekilde kullanabilmesi amacıyla numara doğrulamaları adına oluşturulan prosedürlerdir.

Sms onayı hizmetleri alarak sitelere hemen kayıt olabilir, geniş hizmet seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.


Sms Onay Siteleri


Sms Onay hizmetlerini nasıl alacağınız konusu ile ilgili bilginiz olmasa da GetirSMS her vakit yardımcınız olacaktır. 

 Platformumuza üye olduğunuzda ilk adımı atabilirsiniz. 

 Üyelik açılması sonrasında sosyal medya mecralarında mobil onay almak amacıyla şahsi numaranızı kullanmak istemiyorsanız sms onay hizmeti alabilirsiniz.

Sms onayı alabilmek dilediğiniz numara amacıyla ülke ve servis seçildikten sonra ödemenizi gerçekleştirebilir ve numaraya size gelen sms sonrasında sahip olabilirsiniz.

Sistemlerimizde bu hizmetlerle sanal numaralar alarak sms onay işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde sosyal medya hesapları açılırken kendi numaranızı kullanma zorunluluğu hali da ortadan kalkacaktır.

Güvenilirlik garantisi yayınlayan Getir sms hizmet niteliği konusu ile ilgili da son derece profesyoneldir. Sunduğumuz hizmetleri alt yapımız ve hizmet kalitemizle profesyonel ve kararlı olarak sunmaktayız.

Sosyal medya uygulamalarına üye olma adımında kendi cep telefonu numarasını kullanmak istemeyen şahıslar fake numarayla sms onayı sağlamak amacıyla sitemiz ve hizmetlerimizi inceleyebilir.

Sms onay hizmetleri sitemizde ideal fiyatlarla sizlere problemsiz hizmet sizlere sunulmaktadır.


Türkiye'nin En Kaliteli SMS Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>>

TIKLA KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP