Sanal telefon numarasıyla WhatsApp meydana getirmek mı istiyorsunuz? İşte WhatsApp sanal numaralar alabilmek amacıyla kusursuz bir kılavuz.

WhatsApp, dünyanın en iyi hemen mesajlaşma uygulamasıdır ve aynı vakitte bedava olarak diğerlarıyla etkileşim durumunda olması gerektiğinde şarttır. 

Bu nedenle, bir kereden fazla, programlamayı kullanmak amacıyla diğer yolları olmayan kullanıcılara, bu hususta birkaç ufak numaradan diğer her türlü yardım sunmaya çalışıyoruz.

Açık olmak gerekirse, ne vakit kullanmak istediğimizde yeni bir WhatsApp hesabı oluşturun.


Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma


Daha açık olmak gerekirse, ne vakit yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak istediğimizde, kimliğimizi akıllı telefonumuzda bir telefon numarası SMS doğruluğunu sağlaması ile doğruluğunu sağlamamız gerekecektir, aksi takdirde, mutlaka çalışma talihimiz olmaz.

WhatsApp doğruluğunu sağlama kodu android bypass mı arıyorsunuz, size bu işlemin nasıl olduğunu göstereceğiz. Bu, SIM karta gereksinim duymadan bedava bir sanal numara oluşturmanıza imkân sağlar.


Sanal Telefon Numarası nasıl alınır


Herhangi bir uygulamada ya da internet sitesinde oluşturulan kayıtları atlamak amacıyla geçici telefon numaraları gerçekleştiren sitemiz mevcuttur.

Geçici telefon numaralarını kullanarak, gerçek cep telefon numaranızı  saklayabilir ve diğer insanlardan uzak kalabilirsiniz.


Türkiye'nin En Kaliteli SMS Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>>

TIKLA KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP