Web siteleri, sosyal medya platformları, forumlar ve daha pek çok web tabanlı hizmetler için üye olurken telefon numarası talep edilir. Ancak kullanıcılar üyelik işlemleri sırasında istenilen telefon numarasını paylaşıp paylaşmama konusunda tereddüt eder zira çoğu güvenli hizmet sunan platformlar olsa dahi bazı zararlı yazılımlar nedeniyle kullanıcı bilgileri ve dataların, bireylerden habersiz paylaşıldığı bilinmektedir. Bu bakımdan bireyler hem arzu ettikleri platformlara kayır olmak hem de şahsi numaralarını paylaşmamak için güvenli ve alternatif metotlar arar. Bu noktada en çok tercih edilen yöntemse sanal numara olmaktadır.

Sanal Numara Satın Al

Başta Instagram, Facebook, Linkedin ve Twitter olmak üzere birçok sosyal ağ kayıt olma aşamasında, hizmet politikası gereği telefon numarası ister ve bu numaraya iletecekleri SMS ile sizden onay kodu talep eder. Güvenlik refleksi ile hareket eden kullanıcılarsa şahıs numaraları üzerinden bu işlemleri ifa etmek yerine oldukça pratik bir ikame seçenek olan sanal numara hizmetinden istifade eder. Ancak burada dikkat edilmesi gereken – her sektörde olduğu gibi – sanal numara hizmeti alınacak sağlayıcının; ilkesel çalışma anlayışına sahip, güvenilirliği noktasında ortak paydada buluşulmuş nitelikli bir sağlayıcı olması elzemdir. Bu şartlar sağlandığı takdirde gerek mobil onay gerekse SMS onay hizmetini kullanabilir ve oldukça pratik bir biçimde üyelik sürecini tamamlayabilirsiniz. Tamamlanan üyelik süreci ardından gayet basit bir biçimde sanal numara satın alabilirsiniz.

WhatsApp Sanal Numara Alma

Sanal numara almaya karar veren ve bu hizmeti tedarik edecek sağlayıcıyı araştırıp doğru adreste karar kılan kullanıcı için merak edilen husus, sanal numara alma sürecinin nasıl işlediğidir. İlk olarak sanal numara sağlayıcısı olarak belirlediğiniz web siteye erişim sağlamalı ardından sitenin kayıt ol seçeneği ile kayıt olma sürecini tamamlamanız gereklidir. Bu hizmeti sağlayan birçok web site kayıt olma safhasında kullanıcılara ait çok detaylı ve özel bilgilerin ibraz edilmesini talep etmemektedir. Oldukça standart bilgiler ile üyelik tamamlanabilir. Ardından söz konusu siteye panel üzerinden giriş sağlanmalı ve sanal numara alma seçeneği ile süreç tamamlanmalıdır. WhatsApp sanal numara alma yahut diğer sosyal mecralara ilişkin sanal numara hizmetini seçebilir ve oldukça kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp sanal numara alma işlemi tamamen sizlerin elinde , sitemize üye olup bakiye yükledikten sonra istediğiniz sanal numara satın al işlemini yapabilir veya whatsapp sanal numara satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Numara Satın Alma artık çok kolay ! 

İnsanların son zamanlarda en çok aradığı şeylerden birisi sanal numara satın al olmaktadır. Bizlerde bu isteğe hizmet etmek için çalışıyoruz ve sanal numara satın alma konusunda her türlü desteği cüzi fiyatlara sunuyoruz.

Ücretsiz sanal numara gibi durumlar sizleri riske sokar ve numaranın ömrü çok kısa olacaktır.

Sanal numara alma hizmet ile insanlar artık uygulamalara daha güvenle ulaşıyor ve daha rahat ediyor. Sanal numara alma hizmetinin en kaliteli adresiyiz.