Sahte Numara (Fake No) Telegram Onayı Nasıl Yapılır?

WhatsApp'ın getirdiği yeni güncelleme ile verilerin satışı vb. durumların karşılaşacağı için o tarih de herkes alternatif bir uygulama arayışına girdi.

Bip, Icq, MSN ya da normal sms gibi güvenli sohbet uygulamaları tercih edilse de biliyoruz ki Telegram hepsinden optimizasyon, hız, güç, özellik, gizlilik, güvenlik konusunda adımlarca önde.

Tabi ki kendi kişisel (şahsi) telefon numaranızı kullanabilirsiniz ama yine de ya "ya birisi numaramı bulursa?", "ya birisini numaramı dağıtırsa?" gibi soruları yaşamamak için en çok tercih edilenlerden biri tek kullanımlık sms onay sistemleridir.

Sms onay sistemlerinin gizliliği, gücü, hız, performans, güvenilirliği gibi durumlarda hiçbir soruyu yanıtsız bırakmayan smsgetir.net başta geliyor.


Sistem Nasıl Kullanılır?

Sistemimizi kullanabilmeniz için size tanımlanmış kişisel hesabınıza bakiye (para) yüklemeniz gerekmektedir. Yüklenilen bakiye ile birlikte çok hızlı bir şekilde sahte numaranızı alabilir ve kullanabilirsiniz.


Bakiye Nasıl Yüklenir?

smsgetir.net/panel/balance adrese giderek isterseniz Eft Havale ile ödeme bildirimi yaparak hesabınıza en kısa sürede yükleyebilir, ya da Kredi Kartı Banka Hesabı ile Shopier Sanal Pos Cihazı ile birlikte 256 Secure Bit SSL koruması ile hesabınıza anlık olarak minimum 5 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Shopier ile yüklemede anlık olarak bakiyeniz hesaba aktarılmakta olup Eft/Havale ile gönderimde altta bulunan ödeme bildirimi kısmından ödeme bildiriminde bulunmak zorundasınız. Aksi taktirde sorumlusu smsgetir.com ekibi değildir.


Telegram Nasıl İndirilir?

Her türlü kullanıcılarına hizmet veren Telegramın Windows, Mac Os, Android, İOS, Tarayıcı üzerinden gibi sistemlerden Telegram hesabınıza bağlanabilirsiniz.


Windows İçin;

Windows işletim sistemi olan bilgisayar ya da laptoplarımıza desktop.telegram.org adresinden Windows için indirebilir .exe dosyasını next > next > next > finish şekilde kurabilirsiniz.


Mac Os İçin;

Mac Os işletim sistemi olan bilgisayar ya da laptoplarınıza macos.telegram.org adresimden Mac Os için indirebilir ve kurabilirsiniz.

Android İçin;

Android işletim sistemlerinde isterseniz Google Play Store ya da Huawei Store'den indirebilirsiniz. (Kurulum Gerektirmez)


Google Play Store => Tıkla

Huawei Store => Tıkla

Google Chrome (APK) => Tıkla


İOS İçin;

İOS işletim sistemli telefonumuza Telegram adlı uygulamayı yüklemek için kurulum gerektirmeden AppStore'den tek tıkla indirebilirsiniz.
App Store => Tıkla

Linux İçin;

Linux işletim sistemi olan bilgisayar ya da laptoplarımıza desktop.telegram.org adresinden indirebilirsiniz.


Tarayıcı Üzerinden Kullanmak;

Google Chrome, Safari, Brave, Opera, Opera GX ve benzeri tarayıcılar üzerinde çalışan Telegram bu özelliği sayesinde bilgisayar ya da laptop'da alanınızı kullanmıyor cloud (bulut bilişimi) gibi sistemler ile depolanıyor.


Tarayıcı K Dizimi => Tıkla


Tarayıcı Z Dizimi => Tıkla


Telegram Sahte Numara (Fake No) Onayı Nasıl Yapılır?

Telegram adlı uygulamamızı kendi cihazımıza uygun bir şekilde güncel dosyalarını indirip kurduğumuza göre artık Telegram onay'a geçebiliriz.
Bakiye yüklediğimiz getirsms.com 'un panel kısmına getirsms.com/panel adresinden ulaşalım ve aşağıya kaydırarak Telegram logosu olan Telegram hizmetine tıklayalım.
Uygun fiyatları ile onlarca ülkeden istediğiniz ülkenin numarasını seçebilirsiniz.
Bir ülke buldunuz örneğin Almanya seçip onayla diyerek hesabınızdan ücretiniz kesilir ve sms onay kodunuz tarafınıza gönderilir. Kodu Telegram adlı uygulamaya girerek hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Ücretini Ödedim Ama Sms Onay Kodu Gelmedi?

Sistemimizde yoğunluktan dolayı oluşacak hizmetten sms onay kodu gelmediğinde smsgetir.net/panel/numbers adresinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sms kodu Gelmez ise 7 dakika dolduktan sonra iptal edin bakiyeniz otomatik iade edilecektir.

Oraya mutlaka gelecektir.

Eğer gelmez ise kanıtları ile birlikte lütfen WhatsApp hattımızdan destek ekibimize ulaşınız.

İyi kullanımlar.

getirsms.com Ekibi