Rusya SMS Onay Nasıl Alınır?Rusya piyasası çok hareketli ve Rusya'da bir numara almanın çoğu yolu var. Ancak, bilhassa emniyet söz hususu olduğunda, bütün rakamlar eşit değildir.

Mesajlarınızın ele geçirilmediğinden ve katiyen halka açıklanmadığından emin olmak amacıyla çoğu bedava ve ücretli hizmet mevcuttur.

Bir telefon numarasının gerçekliğini sağlamak amacıyla de çoğu değişik teknik vardır.

Bazı alternatifler İnternet üzerinden SMS göndermeyi içerirken, başkaları telefon yolu ile metin mesajları göndermek amacıyla daha uygundur.


Bir telefon numarasını doğrulamanın en tanınmış yollarından biri SMS'dir. Fakat bu SMS mesajlarını basitçe yakalayıp başkaleri doğrultusundan okunabileceklerinden gönderirken dikkatli olmalısınız.

En mühim şey, orijinal ve gerçek bir Rus numarası kullanmaktır.

Ayrıca, bunları başka Rus kullanıcılarla bağlantı kurmak amacıyla de kullanabilirsiniz.

Örneğin, Rusya'daki bir arkadaşınızla etkileşim kurmak istiyorsanız, bir Rus telefon numarası satın almalısınız. Bu şekilde, Rusya'daki birisi ile  etkileşim kurmakta mesele yaşamayacaksınız.


Rusya'da SMS Onay'ının diğer bir yolu da sanal bir Rus telefon numarası satın almaktır. Doğrudan internet sitesinde sanal bir Rus telefon numarası satın alabilirsiniz.

VK dahil olmak üzere rastgele bir internet sitesinde kullanabilmenizdir. Gerçek numaranız düşse bile, dilediğiniz rastgele bir şeye kaydolmak amacıyla sanal Rus telefon numarasını kullanmaya devam edebileceksiniz. Ve programlamayı dostlarınızla bağlantı kurmak amacıyla kullanmak gibi rastgele bir gaye amacıyla kullanabilirsiniz.


Sanal bir Rus telefon numarası satın alabilmek, spam gönderici ya da dolandırıcı tehlikelerinden kaçınmanın kusursuz bir yoludur. Bu numara isimsiz olacak ve Facebook ve WhatsApp gibi rastgele bir internet sitesinde kullanılacaktır.

Rusya'da uluslararası bir numara alabilmek istiyorsanız, İnternet'te kimliğinizi doğrulamak amacıyla size bedava bir SMS gönderecek itimat edilir bir hizmet bulabilirsiniz.

Bu, başka Ruslarla etkileşim kurmanızı kolaylaştıracak, Bu sayede tehlikeler ile ilgili endişelenmeden sanal bir numaranın avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Rusya'da bu hizmeti yayınlayan birkaç internet sitesi var. VK.com,  WhatsApp ve başka sosyal medya siteleri dahil olmak üzere rastgele bir internet sitesinde kullanabilirsiniz.

Bir Rus cep telefonu numarasından bile SMS alabilirsiniz. Ayrıca, sanal telefon numarası spam mesajlardan uzak durmak amacıyla harikadır.

Hizmet, itimat edilir olmakla ünlüdür ve inanılmaz bir destek ekibi doğrultusundan desteklenmektedir. Yukarıda belirtilenlere ek olarak, hizmet Rusya'da da itimat edilirdir.


VK'ya kaydolmak istiyorsanız, Rusya'da sanal bir numaraya gereksiniminiz olacak. Bu, ülkede hangi numarayı kullanacağını bulmaya çalışarak vakit kaybetmekten uzak durmak isteyenler amacıyla en iyi seçenektir.

Rusya'da sanal telefon numaranıza sahip olduğunuzda, onu VK.org gibi detaylı sosyal ağ sitelerinde kullanabilirsiniz.

Hem de WhatsApp ve başka uygulamalarla da çalışacaktır. Rusya'da bir numara bir arama motorundan satın alınabilir.


Diğer hizmet, bedava bir Rus telefon numarası sunar. Bu, spam göndericilerden kaçınmanın ve dolandırıcılığı önlemenin harika bir yoludur.

İstenmeyen posta göndericilerinden endişeleniyorsanız, sanal bir Rus telefon numarası satın alın. VK.com dahil olmak üzere rastgele bir internet sitesinde çalışıyor.

WhatsApp ve Yahoo Messenger dahil olmak üzere detaylı hizmetlere kaydolmak isteyenler amacıyla de kusursuz bir seçimdir. Sanal bir Rus telefon numarası satın almanın diğer çoğu üstünlüğü vardır.


Öncelikle, belirlediğiniz numaranın geçerli bir numara olmasından emin olmanız gerekir. Rusya'da bir telefon numarası, spam mesajlarından kaçınmanın harika bir yoludur. Bu hizmet ilaveten rastgele bir ücret ödemeden bir Rus telefon numarası almanızı sağlar.

Numara rastgele bir internet sitesi amacıyla geçerlidir. Bu hizmet çoğu sebepten kaynaklı harikadır, fakat VK'da kullanmak istiyorsanız birincil tercihiniz olmalıdır. Bu hizmet, WhatsApp dahil olmak üzere başka internet sitelerinde de kullanılabilir.


Türkiye'nin En Kaliteli SMS Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>>

TIKLA KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP