PayPal Sms Onayı Nasıl Yapılır?

 Teknolojinin Gelişmesi ile oldukça yaygınlaşan internet alışveriş kullanımı ödeme ekranlarında ya da başka bir deyiş ile klasik ödeme tipleri, örneğin kâğıt para ve madeni para artık kredi kartlarına karşı zayıf kalmış elden ödemek yerine online olarak sanal internet ortamında ödemektedirler

 Ödeme kolaylaştıkça alışverişler artmış bu neden ile birlikte kredi kartı sistemlerine rakip olucak elektronik ödeme sistemleri PayPal, Papara, İninal, Tosla ve benzeri kredi kartı yerine elektronik olarak barkod ile gönderime dönüşmüştür.

 Ancak gelişen teknoloji ile kredi kartlarının da artık kullanım oranları düşmeye başlamıştır. 

 Sanal ödeme sistemlerinden olan PayPal, Papara, Tosla ve İninal gibi elektronik cüzdanlar artık ödeme yöntemlerinde daha çok tercih edilmiş olup PayPal ile Papara sistemleri ticari ve bireysel ödemeler ve hatta para transferleri için kullanılmaktadır.

 Lakin, Papara'da kişisel +90 GSM numaralı telefon ile onay yapabilsek de PayPal için aynı durum maalesef söz konusu bile değildir.

 Kullanıcıların sadece kayıt için bir e-posta adresine ihtiyaçları yoktur. 3D secure ile ödemelerde telefon numarası zorunlu olarak oradan da sms onayı gerekmektedir.

 E-posta adresi de ne yazık ki yeterli olmamaktadır. Sistemimiz üzerinden PayPal hesabı oluşturmak için sms onayı alabilirsiniz.

 Türkiye sınırları dâhilinde Paypal şirketi hizmet vermemektedir. Türkiye’de servis sağlayıcı olan herhangi bir hücresel cep telefonu numarası kullanılamamaktadır.

 Türk kullanıcılar sadece yabancı devletlerin GSM numaralarına onay kodu alabilmektedir. Bu nedeni ile sms onayında kişisel telefonunuz olmayacaktır. 

smsgetir.net üzerinden gizli, güvenilir ve hızlı bir şekilde istediğiniz ülkenin numarası ile PayPal a kaydolabilirsiniz.

PayPal İçin Hangi Ülkeyi Tercih Etmeliyim?

 Türk vatandaşları için Türk GSM (+90) kullanmadan PayPal üyeliği alabilmektedirler. Paypal şirketinin tanımladığı para birimine göre numara seçmek daha mantıklıdır.

 Paypal şirketinin Amerika Birleşik Devletleri kuruluşlu olması nedeniyle en çok istek ABD sanal numara larına olmaktadır. Ancak Euro, Dinar gibi yabancı para birimlerini de içerisinde kapsamaktadır.

 Paypal Sanal Numara Alma kullanım kolaylığı ile erişim sunmaktadır. Türkiye sınırları içinde dahi rahatlıkla PayPal hesabı nı kullanma şansı yaratmaktadır.

Paypal Hakkında

Para transferlerinizi ve ödemelerinizi artık sanal numara ile PayPal üzerinde yapabileceksiniz.

 SMS onay alma işlemlerinde kullanılacak olan sanal numara PayPal’da ihtiyacınızı karşılamak üzere ücret karşılığında size ya da şirketinize verildi.

 Bazı nedenlerden dolayı PayPal hesabınız SMS onay şifresi istemektedir. Sanal numarayı aldığınız ülkede bulunan herhangi bir adres işinizi görecektir.

 Herhangi bir harita uygulamasından istediğiniz bir adresi seçebilirsiniz. Çünkü PayPal sisteminde adres doğrulama özelliği bulunamamakla birlikte onay şirket hesabı dışında yoktur.

 Sms onay sonrası PayPal kurallarına uyar iseniz hesabınıza hiç bir şey olmayacaktır.

kolay bir şekilde telefon onay yapabilirsiniz.

 Dolandırma, Kara Para aklama gibi şeyleri kesinlikle yapmayınız.

Siteye kayıt olmak için Tıklayın


Bir problem olduğunda Web sitemizde bulunan WhatsApp butonu ile anında bizimle iletişime geçebilirsiniz.