Google Mobil Doğrulama hizmetlerimizin içinde youtube, gmail, google drive, google play ve başka bütün google hizmetleri mevcuttur. Bu hizmetimizden yararlanarak hesabınızı onayladığınız vakit bütün google taşınabilir tasdik servislerinde tasdikli bir kullanıcı olacaksınız.

Özellikle en çok sarfedilen hizmetlerden gmail ve youtube için telefon onaylama önemlidir.

Çünkü telefon onayı olmadan youtube'da tasdikli bir kanal açamaz yahut gmail'i daha aktif kullanamazsınız.

Aynı şekilde dosya sevkıyat, gizleme, yahut foto depolama gibi şeyler için de google drive kullanılmaktadır.

Şöyle ki şayet telefon onayınız olursa daha çok depolama kısmı verdiği olmuştur.

7/24 kesintisiz hizmet veren sitemiz yardımıyla google fake numarası alabilmek epey basittir.

Sitemize kayıt olduktan sonra dilediğiniz 20 ülkeden birisini seçerek numara temin edebilirsiniz.

Onaylamak için ilk olarak google hesabınıza getirsms.com'dan alınan numarayı girerek sms bekleme ekranına gelmeniz gerekmektedir. O gönderilecek sms'i smsgetir.com'da numaralarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayede 5 dakika içinde numaranızı onaylayabilir ve google hizmetlerinden daha imtiyazlı yararlanabilirsiniz.


Google Sms Onay Almak İçin Ne Yapılmalı ?


Google taşınabilir tasdik almanın çok komplike yöntemleri vardır.
Ancak bu yöntemleri sizlere sıralamakla kaybedeceğimiz vakit yerine bu prosedürü hızlandıran şuan bulunduğunuz site smsgetir.com üzerinden nasıl yapacağımızı adım adım anlatalım.
Oldukça kolay işlemler ile 20 değişik ülke opsiyonu ve 0,90 kuruştan başlayan fiyatlar ile komplike yöntemlere lüzum kalmadan sitemiz üzerinden kolaylıkla google sms onay işleminizi yapabileceksiniz.

1- Öncelikle smsgetir.com'a girerek kayıt ol ekranından kayıt olmanız gerekiyor.

2- Daha sonra giriş yaparak Bakiye Yükle sekmesine tıklayın. İstediğiniz tutarda bakiye yükleyebilirsiniz. Alt sınır 5 TL'dir.

3- Bakiye yüklendiğinde ana sayfaya gelerek google simgesine tıklatıyoruz. Ardından bütçemize ve bize elverişli olan ülkeyi seçerek stok hali müsaitse satın al'a basıyoruz.

4- Satın aldığımız numara, Numaralarım sekmesine gelecektir. Numaralarım sekmesine tıklatıp oraya gelen numarayı google hesabımıza giriyoruz.

5- Google hesabımızan sms gönder opsiyonuna tıkladıktan sonra Numaralarım kısmına gelen tasdik kodunu alıyoruz.

6- Aldığımız kodu google hesabımıza girerek Onay işlemimizi tamamlamış oluyoruz.
Gördüğünüz gibi yalnızca 6 adımda google sms onay alabilmek epey kolay. Aldığınız bu numarayı Tekrardan kullanamayacağınızı unutmayarak bunun bir tek kullanımlık farazi numara olduğunu unutmamalısınız. Bu numara ile tasdik yaptıktan sonra google hesabımızı kullanmaya devam edebiliriz.

Gmail Mobil Onay

Gmail dünya genelinde sarfedilen çok bilindik bir google ürünüdür. Kolayca hesap açarak başkalarına elektronik posta gönderebilir, dosya gönderebilir, foto gönderebilir ve e-posta işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ancak bu 

gmail sms onay 

kullanma şartlarından birisi telefon doğrulaması yapılmış bir hesaptır. Yeni üyelik açtığınızda sizden kendi telefon numaranızı isteyecektir

Burada kendi numaranızı vermek istemeyebilirsiniz. Veya ikinci bir gmail hesabınızın olmasını isteyebilirsiniz.

Her kullanıcıya 1 hesap gerçekleştiren bu sistem ile maalesef ikinci bir hesap için yeni bir hat alabilmek zorundaydınız.

Ta ki smsgetir.com'u bulana kadar. Artık kolaylıkla sitemiz üzerinden bir google taşınabilir onaylama numarası satın alarak verilen numarayı kullanabilmeniz mümkün.

Bu numaralar tek kullanımlık yalnızca 1 sms için geçerlidir. Yani tasdik gerçekleştirdikten sonra bu numaraya prosedür yapamayacaksınız.

Ancak bize gereken yalnızca tasdik olmasından bunun bir önemi yoktur. Sitemiz üzerinden 7/24 otomatik sistem yardımıyla sms tasdik yapabilirsiniz.

Youtube Mobil Onay

Youtube kanalınız varsa sizden bir telefon numarası isteyebilir.

Bu çok doğaldır zira telefon numarası doğrulaması uygulamak sizin reel mi yoksa robotmu olduğunuza karar vermek için önemlidir. Youtube'da 1 kanalınız olur. Ancak buradan alacağınız youtube sms onay numarası ile çok sayıda kanal açabilirsiniz.

Sadece yeni bir google hesabı ve buradan alacağınız Sahte numara gerekmektedir. 20+ çok ülke opsiyonu ile 0,80 kuruştan başlayan fiyatlar ile sitemiz üzerinden numara alabilmek çok basittir.

Bakiye yüklemekte bir o kadar kolay ve alt limiti 5 TL olarak belirledik. 

Türkiye'nin En Kaliteli Numara Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>>

TIKLA KAYIT OL  VEYA GİRİŞ YAP