Getir Sms Onay Hizmeti

Getir, son günlerde insanların çevrimiçi yemek sipariş verebildiği yemeksepeti seçeneği olan bir yemek uygulamasıdır. Getir sms onay hizmeti yapabileceğiniz en iyi websitesi smsgetir.com'dur.

Türkiye'nin en süratli, en ucuz, en güvenilir olan ve tüketimi dahi bir o kadar basit olan bir tek kullanımlık Onay hizmeti yayınlayan sitedir.

Kullanımı basit olan farazi numaralar ile taşınabilir sms onay hizmeti verilen sitemizde Getir programı için kampanyalardan faydalanmak talip yahut şahsi numarasını vermek istemeyen kullanıcılar için tek usul Sms onay hizmetidir.

Getir üyeliklerine kendi cep telefonunu vermeden sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği Mobil SMS tasdik hizmeti veren sitemizde 7/24 otomatik sistemimiz yardımıyla Getir taşınabilir tasdik kodunuzu tek bir tuşla temin edebilirsiniz.

Websitemiz üzerinden aldığınız bütün numaralar Sanal numaradır. Fiziki bir sim kart değildir.


En Ucuz Getir SMS Onay Hizmeti


Sanal numaralar ile sms onay prosedürü yapabileceğiniz platformumuz smsgetir.com sizler için en iyi hizmeti verme konusu ile ilgili devamlı kendini geliştirmektedir.

Sitemize giriş yaptıktan sonra üye değilseniz ilk olarak üye olmanız gereklidir.

Üyelik işlemleri çok kolaydır. Saniyeler içerisinde buraya tıklayarak sitemize üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra sitemizde bulunan panel'den istediğiniz servisi seçebilir ve istediğiniz ülke numarası ile sms onay servisimizden çok kısa bir süre içerisinde yararlanabilirsiniz.

Numara Al bölümünden servisinizi ve ülkenizi seçtikten sonra "numara al" düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

Daha sonra aldığınız numara "Numaralarım" alanında belirecektir.

Numaranızı aldıktan sonra size en geç 2-3 dakika içerisinde Onay kodu iletilecektir.

Eğer 2-3 dakika geçti ve hala tasdik kodu gelmediyse iptal edip yeniden yeni bir farazi numara alarak işleminize devam edebilirsiniz. Sms Onay Hizmeti olarak sitemizde bulunan bütün farazi numaralar tek kullanımlıktır.

Fake numara biçiminde de bilindik farazi numaralar emniyet sebebiyle 2. kere onay kodu göndermemektedir.

Üyelik işlemleri, bakiye yükleme, başka servisler ve aklınıza takılan rastgele bir hususta sorularınız olursa pek çok merak ettiğiniz konuyu  "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünden bulabilirsiniz. Eğer S.S.S alanında sorunuzun yanıtı yok şayet smsgetir panel üzerinden "Destek" sayfasına giriş yaparak "Destek Talebi Oluştur" düğmesi ile aklınıza takılan bütün soruları sorabilir ve bizimle bu yoldan iletişime geçebilirsiniz.


En Güvenilir Getir SMS Onay Sitesi


Smsgetir.net sitesi üzerinden kredi kartınız yahut banka kartınız ile gerçekleştireceğiniz bütün bakiye yüklemeleri tamamıyla güvenlidir.

Websitemiz de kullandığımız Weepay alt yapısı ile, kredi kartı ve banka kartı gibi mühim bulgularınız 3D Secure ile 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ile korumaktadır.

Web sitemiz üzerinden uygulanan bütün işlemler tamamıyla kendi kendine yürütülmektedir.