İnternet üzerinde bulunan birçok web site üyelik konusunda kişilerden sms onayı isteyebiliyor. Böyle zamanlarda kişilerin bu sitelere üye olmak istediklerinde gerçek numaralarını vermek istememeleri üyelik sırasında ciddi anlamda bir sorun yaratabiliyor. Böyle sitelere üye olmak istenildiğinde fake numara alma işlemi yaparak gerekli tüm üyelik işlemlerini gerçekleştirmek mümkün olabiliyor.

Fake numara artık farklı bir şey olmaktan çıkmış olup günümüz de herkesin kullandığı numara şekli olmuştur. Daha çok uygulamlara girişlerde kullanılmaya başlanılmıştır.

Günümüzde en çok kullanılan iletişim araçları arasında yer alan telefonlar başkaları tarafından arandığında ciddi anlamda rahatsızlık verebilmektedir. Ancak whatsapp ve telegram gibi uygulamalarda kişiler başkaları ile sohbet edebilmek için sms onayı ile numaralarını onaylamak durumundadır. Aksi halde bu uygulamaları kullanma şansı yoktur. Kişilerin numaraları bu tarz platformlarda başkaları ile paylaşıldığında çok ciddi sorunlar meydana gelebiliyor. Ancak günümüzde birçok kişi artık kendi gerçek numarasını kullanmadan sms onayı sorunlarını kolayca çözebilme imkanı elde ediyor.

Whatsapp Fake Numara Alma

Son yıllarda iletişim konusunda çok önemli gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerin başında da instagram, telegram, whatsapp gibi çeşitli sohbet platformları ilk sırada yer alıyor. Bu platformlara üye olabilmek için de kişilerin telefon numaralarına gelen sms şifresi ile onay işlemi yapması gerekiyor. Ancak telefonların bu platformlar üzerinden sohbet edilen kişiye gösterilmesi son derece ciddi sorunlar meydana getirebiliyor.

Telefon numaralarının tanımadığı kişiler tarafından görülmesini istemeyen kişiler bu platformlarda sohbetlere katılabilmek için birçok alternatifi değerlendirebiliyor. Whatsapp ve Telegram kurmak istiyorsanız telefon numarası vermeden de bu platformlarda ki sohbetlerinizi gerçekleştirebilme şansı bulabilirsiniz. Whatsapp fake numara alma işlemi yaparak bu süreci daha kolay ve güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Sms onayı için gerekli olan bir telefon numarasını bu şekilde edinebilirsiniz. Bu şekilde onaylama işlemini daha kısa sürede gerçekleştirme şansınız olacaktır. Bu işlem için Play Store uygulaması üzerinden gerekli olan programı indirmeniz ve buradan da sahte bir numara alabilmeniz mümkün oluyor. Aynı zamanda çeşitli siteler üzerinden de fake numara alma işlemi yapılabilmektedir.

Telegram Fake Numara

Telegram fake numara almak da kişilerin bu süreçte son derece işine yarayacak bir uygulamadır. 2013 senesinden bu yana kişilerin hayatında önemli bir yer edinen Telegram sayesinde kişiler hem mesajlaşma hem de konuşma bakımından daha özgürce iletişim kurabilmektedir. Telegram üzerinden yapılan işlemler sayesinde telefon numaranız birçok kişi tarafından görülebilme riski altında kalıyor.

Telegram üzerinden kişilerin sizin numarasını görmesini istemiyorsanız yine Google Play Store üzerinden ya da Apple Store’den uygulama indirme şansınız bulunuyor. Bu uygulamalarla rahatlıkla sahte numara alabilir ve kişisel güvenliğinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu şekilde uygulamalara kayıt olmanın en güzel yanı da istenmeyen kişiler tarafından numaralarınızın görünmesini engellemek olmaktadır. Yani telefon numaranızı

onaylamanız gerektiğinde kendi gerçek numaranız ile onaylamak yerine tamamen sahte bir numara ile gerçek onay işlemini gerçekleştirme şansı buluyorsunuz.

Günümüz de insanlar artık reel numaralar ile işlem yapmak yerine fake numara alma yaparak bu işlemleri gerçekleştirmek istiyor. Çünkü artık numara yayılımı çok basit olduğu için kişisel bilgileri paylaşmak istemiyorlar bu durumda ise smsgetir olarak fake numara alma konusunda destek oluyoruz. Ayrıca whatsapp fake numara alma veya telegram fake numara alma konularında da hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Fake numara alma sitesi olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Ek olarak amerika numarası alma gibi işlemleri de güvenle ve uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Sahte numara sitesi olarak bahsedilen siteler her ne kadar yasal değilmiş gibi gözüküyor olsa da durum tam olarak öyle değildir.