Discord SMS Onay


Günümüzde en çok sarfedilen etkileşim platformu arasında yer alır. Discord programı daha çok bilgisayar içerisinde sarfedilen bir programdır. Bu program siz bilgisayar içerisinde online oyun oynadığınız hallerde tek tuşla etkileşime geçmeye fayda sağlar.


Bu program sesli ve Görüntülü olarak konuşmanızı sağlar. Bu platform emniyet olarak mesaj doğruluğunu sağlama sekmesini kullanarak ilerler.


Bu programlamayı e-posta hesabı kullanarak program açılsa da emniyet amacıyla Discord doğrulama kodu ister. Sonuç olarak  hesaplarınız diğerlerinın eline geçmez.


Bu program herkese açık olmasından kaynaklı diğerleri çok basit alabilir. Hesabınızı diğer cihazlardan girdiğiniz anda telefon kodu kullanmıyor iseniz siz kapatmadan açık kalması normaldir.


Discord SMS onay Nasıl Alırım ?Discord  Sms Onayı almak istiyorsanız ilk adımınız ayarlar kısmına girmek olacak. Ayarlar kısmına girildikten sonra gizlilijk seçenekleri var. Gizlilik ayarlarına tıkladıktan sonra bir pencere açılacaktır.


Bu pencereden profil düzenlemelere girdikten sonra kodmatik opsiyonuna girin. Telefon numaranızı buradan girdikten sonra size 1 dakika içinde Discord numara doğruluğunu sağlama kodu gelecektir.


4 haneli bu kodu girdikten sonra kabul ediyorum ve onaylıyorum seçeneklerine tıklayın. Hesabınız itimata alınmış olacaktır. Hem de diğer bir cihaza girdiğinizde kullanıcı adı girmeden telefon ile giriş yaptığınız anda diğer cihazlardan otomatik çıkacaktır.


Böylece siz istemediğiniz prosese diğer biri giremez.


Discord Sms Onayı Göndermemesinin Sebebi Nedir?


Discord sms doğrulama sağlama kodu göndermiyorsa kesinlikle bir yerde hatalı yaptığınız manasına gelir. Öncelik ile hesabınızın doğru olduğuna emin olun.

Daha evvelce girdiğiniz numarayı silmediğiniz takdirde sistem bunu hatalı algılayabilir. Bu da program yönünden mesele oluşturabilir. 

Bu hal varsa numaranızı silip yeni numaranızı girmeniz gerekir. Başka sebepte numaranızı hatalı girmeniz. Bu da çok sık karşılaşsan haldur. Eksiksiz ve doğru girmeniz gerekir.

Son olanakta telefon ayarlarından mesaj kısmının kapalı olması Discord telefon onay kodunun gelmesine engel olacaktır.