Çin Numarası Nasıl Alınır - +86 Whatsapp
Son günlerde yurtdışı numaraları alabilmek bir hayli tanınmış olmaya başlandı. Bunun nedenlerinden birkaçı şu şekilde olmalı ki yalnızca Çin’ den bir arkadaşımız dostumuz ile haberleşmek değil sanal olarak iş bağlantıları ve buna benzer şeyler meydana getirmek adına yurtdışı numaraları tercih etmekteyiz. Bunların başında da Çin numarası gelmektedir. Bu yazımızda sizlere Çin numarası nasıl alınır? Konularından bahsedeceğim..


Genelde fazlası insan gerçekleştireceği kısa yurtdışı seyahatlerinde gideceği ülkeye göre numara almaktadır. En çok tercih edilen ülkelerden biri olan Çin amacıyla peki nasıl numara alacaksınız.

Alacağınız numara ile neler yapılabilir ve nasıl hizmetlerden faydalanabilirsiniz. çin whatsapp alma Ne gibi yerlerde ve nasıl kullarsınız? Şimdi bu husus ile ilgili sizlere bilgi verelim.


Alacağınız Çin numarası ile whatsapp gibi çoğu programlamayı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Alacağınız numara vasıtası ile arama yapabiliyor ve bunların yanı sıra sosyal medya başta olmak üzere çoğu hususta aldığınız Çin numarası ile doğruluğunu sağlama yapabiliyorsunuz.

Çin numarasını almanın yollarını bugünümüzde çoğu insan merakla araştırmaktadır. Peki, Çin numarası nasıl alınır?

Sizlere vereceğimiz adreslerden rahatlıkla dilediğiniz gibi Çin numarası temin edebileceksiniz.

Bu yöntemlerden bedava ve ücretli olanlar gibi çoğu tercih bulunmaktadır.

Aşağıda belirtiğimiz siteden kendinize Çin numarası alabilirsiniz. Alacağınız numarayı daha sonra dilediğiniz gibi aktifleştirebilirsiniz. SMS alma konusu ile ilgili hiçbir mesele yaşamadan aldığınız Çin numarasını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. +86 whatsapp


Çin Numarası Almanın Yolları


Sanal Telefon Numarası Kullanmak "getirsms"

Bu web sitesi ile Çin numarası nasıl alınır? Kullanmış olduğunuz telefon işletim sistemlerinden uygulamayı indirerek, bu programya üye olduktan sonra dilediğiniz gibi Çin numarası alabilirsiniz.

Üye olacağınız rastgele bir platformun Çin numarasından sms onay alabiliyorsunuz. Kayıt olmanız gereken çoğu site ve siteme telefon onaylı kayıt gerçekleştirebiliyorsunuz.

Çin numarası almak amacıyla ilk önce GetirSMS’ye üye olup dilediğiniz programda Çin alternatifi var mı denetim etmektir.

Eğer dilediğiniz programda Çin numarası varsa bakiye yükleyip satın alabilirsiniz. Getir SMS 7/24 destek vermektedir.


Türkiye'nin En Kaliteli SMS Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>>

TIKLA KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP