Bakiye Yükleme 'de Shopier Güvenilir Mi?

Shopier sanal pos cihazı olarak daha çok tercih edilmesine rağmen Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Ebay vb. sistemler gibi kendi mağazanızı kurmaya, geliştirmeye ve kazanç elde etmesine yardımcı olan neredeyse hiç %2.99 komisyon alan bir şirkettir. Sağladığı sanal pos cihazı ile birlikte artık neredeyse her firma ya da online hizmet satıcısının odak haline gelmiştir.

Shopier Nedir?

Shopier kurucularının arasında bulunan Yener Dilber: "E-ticaret artık bir yandan Alibaba, Amazon gibi dev pazaryerleri aracılığıyla konsolide olurken, bir yandan da alternatif kanallar üzerinden kendi müşteri kitlelerine hizmet veren küçük ve orta ölçekli satıcıların aktif olduğu bir yapıya doğru evrildi.

 Bu durum, sosyal medya gibi çeşitli mecralarla kendi kitlelerine ulaşmayı çok iyi başarabilen Türkiye’deki satıcılar için de birebir geçerli.

 Shopier de kuruluşundan beri bu özel kitlenin sorunlarını çözmeye odaklandı" demiştir.

  2 yıllık sürede 6 bin aktif mağaza ile 100 binlerce adet kullanıcısı ile en güvenilir, hızlı, sorunsuz platformu olmak için yarışmaktadır.

  Mağaza özelliği en çok Instagram adlı sosyal medya platformunda kullanılsada smsgetir.net gibi önde gelen sms onay panelleride Shopier Sanal Pos Cihazı alt yapısını ödeme kısmında kullanmaktadır.

Shopier Gizli ve Güvenli Midir?

Her platform gibi kişisel bilgilerimizi istemesi normaldir Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, Telefon Numarası, Ad Soyad Bilgisi, E-Posta Bilgisi gibi kişisel bilgilerimizi mağaza oluştururken istemesi bazen "ya bilgilerimi satarlarsa?", "ya bilgilerimi dağıtırlarsa?" gibi soruların gelmesi normaldir.

  Kaydolduğumuzda, Sipariş Aldığımızda alınan iz (log) verileri veritabanına MD5 ya da SHA gibi şifrelenerek gönderilmektedir.

  Saldırgan bu şifreleri çözemeyeceği için asla kişisel bilgileriniz başkasının eline geçmeyecekir. Bu nedenle Shopier hem gizlidir hem güvenlidir.

Shopier Sanal Pos Güvenilir Mi?

Evet. Yaptıkları ödeme ekranı Owasp Zafiyetlerinden birini bulunmaması sayesinde RCE, XSS, Sql İnjection gibi kritik güvenlik zafiyetlerini barındırmamaktadır.

 3D Secure (Sms Kodu Onayı) sistemi 256 Bit kredi kartı şifrelemesi sayesinde oldukça güvenilir, hızlı ve gizlidir.

sms getir