Almanya Sms Onay Nasıl Yapılır?

Almanya SMS onay yapabilmek için alman kimlik bilgileriniz, oturum vb. bilgiler gereksizdir, smsgetir.com minimum ücret maksimum kalite önsözü ile ilerler.

Sms Onay Nedir?

Gelişen teknoloji ile birlikte oluşan sistem güvensizliği hacklenme ile oluşacak numara kayıpları için tercih edilen tek kullanımlık kişisel sms türüdür. Şahsi telefon numarasını paylaşmak istemeyen kişilerin, kurumların vb. şirket sahiplerin belirli bir ücret karşılığında hizmete sms onay denilmektedir. Türkiye'de çoğu sistem yeni olsada eski sistemlerinde başarılı devamları sayesinde kesintisiz olan bu hizmetler Almanya, Rusya, Ukranya, Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Kazakistan, Arabistan, İsveç, Kanada gibi ya da iskandinav ülkelerine

Öncelikle Kayıt ol adresinden bilgilerinizi doğru olarak girerek üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra yönlendireceği kontrol paneli ile birlikte artık Almanya numaramıza ulaşacağız.

Kullanıcı sistemimizi kullanabilmesi için öncelik olarak kendine ait hesabına bakiye (para) yüklemesi gereklidir. Bakiye Yükle adrese giderek isterseniz Eft Havale ile ödeme bildirimi yaparak hesabınıza en kısa sürede yükleyebilir, ya da Kredi Kartı Banka Hesabı ile Shopier Sanal Pos Cihazı ile birlikte 256 Secure Bit SSL koruması ile hesabınıza anlık olarak minimum 5 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Ana Sayfa kısmına girerek alta kaydırarak istediğiniz sosyal medya, mobil uygulama, finans uygulamasına numara onay yapabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sağladığımız Almanya SMS Onay Hizmetinden faydalanabilir. Onaya gelen SMS kodunu ekrandan alabilirsiniz.

Eskiden Aldığım Numarasını ve Onay Kodunu Nasıl Görüntülerim?

Sistemimizde yoğunluktan dolayı oluşacak hizmetten sms onay kodu gelmediğinde Numaralarım adresinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.